Plesni studio Millennium: Od jula upis novih članica!

jun 21, 2017
Plesni studio Millennium otvara nonu grupu, a ova vest će najviše obradovati najmlađe sugrađane.

Tri međunarodne medalje za vršački BK" Fanatik"

Vršački Badminton klub Fanatik ostvario je sjajne rezultate na nedavno završenom međunarodnom takmičenju u Novom Sadu.

Streljački klub "Uljma" odličan na Prvenstvu Vojvodine

jun 19, 2017
Ekipa Streljačkog kluba Uljma" u sastavu Stojadinov Jovana, Janković Tanja i Jovančov Jelena osvojila je treće mesto na Prvenstvu Vojvodine "A" program malokalibarskim oružjem, koje je održano u Novom Sadu.

Najuspešnija sezona KK Vršac u poslednjih pet godina

U finišu regularnog dela sezone u Superligi Srbije čitava domaća košarkaška javnost bila je jedinstvena u oceni da je Vršac bio jedno od prijatnijih iznenađenja.

Odlični rezultati veterana VAK 1926

jun 16, 2017
Veterani Vršačkog atletskog kluba 1926 (VAK 1926) nižu sjajne rezultate na takmičenjima u zemlji i inostranstvu.

POSLEDNJI DANI: Kadeti odigrali vrhunski, FK Vršac ima pionirskog reprezentativca

Kadeti Fudbalskog kluba Vršac, u poslednjim danima postojanja ovog kolektiva sa tradicijom dugom skoro 105 godina, igrali su nerešeno 3:3 sa kadetskom reprezentacijom Topličkog okruga. Utakmica je odigrana u izuzetno jakom ritmu, treneri obe ekipe bili su prezadovoljni viđenim, kao i publika.

Predstavnici Rukometnog saveza Vojvodine posetili Vršac

Generalni sekretar Rukometnog saveza Vojvodine Slobodan Višekruna i predsednik Komisije za takmičenja RSV Vladimir Knežić bili u radnoj poseti u Vršcu i naseljenim mestima Gudurica i Veliko Središte.

Šest medalja za vršački BK "Fanatik"

Takimičari vršačkog Badminton kluba "Fanatik" osvojili su šest medalja na finalnom turniru lige BDIT.