Sportske vesti

Tekvondo klub "Eurošped" sjajan na "Open Moldavija G1"

maj 22, 2017
Takmičari Tekvondo kluba "Eurošped" iz Vršca ostvarili su sjajne rezultate na Open Moldavija G1 takmičenju.

AK "Atina" solidan u Beogradu

Takmičar AK "Atina" Miroslav Drobnjak osvojio je 16. i 13. mesto na Prvenstvu Srbije u atletici za mlađe juniore, takmičare do 18 godina.

Vršački ragbisti pobedili Loznicu! (VIDEO)

Gradski Ragbi Klub Vršac, u drugoj utakmici Prvenstva Srbije za seniore - B grupe, slavio je protiv Ragbi kluba Loznica rezultatom 53-5 (19-5).

Tri medalje za vršačku "Lokomotivu" u Kikindi

maj 21, 2017
Takmičari vršačkog Džudo kluba "Lokomotiva" na takmičenju KUP Kikinde osvojili su tri medalje.

"Veliki pehar" za vršački Planinarsko skijaški klub "Železničar"

Članovi Planinarsko- skijaškog kluba "Železničar - Vršac" na Majskom sportskom danu na Avali osvojili su "Veliki pehar" kao najmasovnije planinarsko društvo na ovoj akciji.

Vršački "Forum" u Drugoj Saveznoj Futsall ligi Srbije

Poštovaoci i ljubitelji futsal-a imali su priliku da u prethodnom periodu, uživaju u partijama koje je KMF "Forum" odigrao u jesenjem i prolećnem delu takmičenja, na nivou Druge Savezne Futsal lige, Vojvodine.

Vršački ragbisti dočekuju Loznicu

maj 20, 2017
Gradski ragbi klub Vršac (GRK Vršac) u nedelju 21. maja na Gradskom stadionu dočekuje Ragbi klub Loznica.

Pad u drugom poluvremenu uzrok poraza u Železniku

maj 19, 2017
Košarkaši Vršca izgubili su od ekipe FMP u Železniku, rezultatom 83:63 (26:25, 14:14, 24:11, 19:13).