Džudistkinja Tara Đekić osvojila zlatnu medalju u Francuskoj

Autor :  mar 11, 2019

Takmičarka vršačkog Džudo kluba Tara Đekić osvojila je zlatnu medalju u Francuskoj.

Tara je osvojila zlato na turniru  za starije pionire i pionirke na kome je učestvovalo 600 takmičara iz preko 20 zemalja sveta, a koji je održan u  francuskom gradu St Cyprien.

Ona je nastupila u kategoriji do 63kg, gde je u pet borbi ostvarila isto toliko pobeda.

Srbija je na ovom takmičenju nastupila sa 40 takmičara, od kojih je dvoje takmičara predstavljalo vršačku Lokomotivu i grad Vršac.

Drugi takmičar Lokomotive, Vuk Ožegović, u izuzetno jakoj konkurenciji ostao je bez plasmana.

Da podsetimo "Evršac Group" doo sponzor je perspektivnoj Vrščanki, džudistkinji Tari Đekić koja je do sada osvojila više od 250 medalja, a tokom 2018. godine najbolje je rangirana ženska takmicarka u Srbiji u svim uzrasnim kategorijama. Više o Tarinim uspesima možete pročitati OVDE

Grad Vršac i Evršac Group doo zajedno sprovode projekat "Centar za javno informisanje građana – interes građanskog društva"